Alfa Romeo Spider
1983

ALFA ROMEO Spider

  • Rocznik: 1983
  • Przebieg: 86500 km
  • Pojemność: 1962 cm³
  • Rodzaj paliwa: benzyna
  • Skrzynia biegów: manualna
  • Moc: 126 KM
Alfa Romeo Spider to jedno z tych aut, które w motoryzacji zapisały się w niezwykle trwały sposób, pozostając w modzie przez wiele lat. Zaprojektowany przez Battistę Pininfarinę model był ostatnim, który wyszedł spod rąk włoskiego designera uznawanego za twórcę sportowego wizerunku Ferrari.

Wystarczy spojrzeć na Alfę… wyciągnięty strzelisty przód auta, długa maska i smukła sylwetka, zakończona tyłem, którego koncepcja zmieniała się trzykrotnie, aby dostosować się do nowej mody i nowej dekady. Odsłona trzecia to propozycja na lata 80. Zwana była Aerodynamica i oferowana była w latach 1983-90.

Spider w kolorze Alfa Rosso to kwintesencja wycieczek wzdłuż Morza Śródziemnego, ale co ważne… nie musi to być spokojna przejażdżka, bo 2-litrowa, niemal 130-konna, lekka Alfa z napędem na tył potrafi być sportowcem z krwi i kości.
Prezentowany przez nas egzemplarz do Polski przyjechał z Holandii w 2017 roku i choć była w bardzo dobrym stanie przeszła w Polsce renowacje, częściową bo wielu elementów nie wymagało prac.
Spider otrzymał nowy nowy lakier, renowację podwozia (w dniu przyjazdu było bardzo zdrowe, a dziś wygląda jak nowe mimo upływu 5 lat) nowe poszycie dachu, oraz oczywiście szeroki zakres prac przy silniku, skrzyni i zawieszeniu. Alfa posiada dokumentację – zdjęcia przed renowacją, opinie rzeczoznawcy, opinie techniczną wykazującą bardzo dobry stan auta w dniu przyjazdu.
Zarejestrowana na żółte tablice jest gotowa do drogi

SPRZEDANY!

Adres

Novanta Classics
Asfaltowa 36A
62-006 Janikowo

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9-17

(Prosimy o wcześniejsze umowienie wizyty telefonicznie lub mailowo)

Formularz kontaktowy