BentleY
arnage

BENTLEY ARNAGE

  • Rocznik: 2003
  • Przebieg: 24 00 km
  • Pojemność: 6.75 cm3 V8
  • Rodzaj paliwa: benzyna
  • Skrzynia biegów: automatyczna
  • Moc: 450 KM
Jest brytyjski, jest luksusowy, wydaje się być stateczny i spokojny, ale głebokie wciśnięcie gazu i odczekanie pewnej chwili całkowicie odmienia wrażenia. Co tam się skrywa? Potężny silnik V8 o pojemności 6,75 l wyposażony został w 2 turbiny, które rozpędzają te ponad dwie tony majestatu naprawdę bardzo sprawnie. Co ważne jest to ostatni Bentley przed sprzedażą marki Niemieckiemu koncernowi.
Prezentowany egzemplarz do Polski dotarł z Japonii w 2021 roku i o wyjątkowości tego auta świadczy przebieg 24 tysięcy kilometrów… certyfikat z oceną 4,5B absolutną bezwypadkowość, oryginalny lakier, książka serwisowa (3 serwisy wykonane w okresie użytkowania auta w autoryzowanym serwisie Bentleya), oraz co najważniejsze, realny stan zachowania. Arnage jest dosłownie nowy, ale nie nowy, mający 150 tysięcy przebiegu ale dobrze się trzyma, ten jest nowy naprawdę. Trudno mówić tu o jakichkolwiek uszkodzeniach nawet w najmniejszych zakamarkach, skóry, chromy, wykończenie drewnem nie posiada rys, czy wypaleń słońcem, elementy gumowe także nie posiadają śladu czasu.
Bentley prowadzi się świetnie, posiada szeroką dokumentację i co nadal się nie zmieniło wywołuje ogromne poruszenie na drodze.

 

 

SPRZEDANY!

Adres

Novanta Classics
Asfaltowa 36A
62-006 Janikowo

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9-17

(Prosimy o wcześniejsze umowienie wizyty telefonicznie lub mailowo)

Formularz kontaktowy