CORVETTE C4
1985

CHEVROLET CORVETTE C4

  • Rocznik: 1985
  • Przebieg 77 000 mil
  • Pojemność: 5733 cm3 V8
  • Rodzaj paliwa: benzyna
  • Skrzynia biegów: automatyczna
  • Moc: 205 KM
 
Chevrolet Corvette C4 to prawdziwa ikona amerykańskiej motoryzacji, jak i całych lat 80. Ma świetną, sportową sylwetkę, maskę kilometrowej długości, przednie światła w formie pop-up’ów i tylne w postaci 4 drapieżnych, schowanych luf. Do tego cyfrowe wskaźniki, pięknie gadający silnik V8 i… prowadzenie zdecydowanie lepsze, niż powszechna opinia o autach amerykańskich. Prezentowany egzemplarz do Polski przyjechał z USA z Kalifornii, gdzie przez 20 lat było częścią dużej kolekcji.
Po przyjeździe do Polski zostało poddane kompleksowemu doprowadzeniu go do ponownej świetności, przede wszystkim jezdnej – bo tego ewidentnie brakowało, o czym świadczy niski jak na 40 letni wóz przebieg. Cały zakres prac wykonany został firmie AUTO KULT Classic Cars w Boguchwale, która specjalizuje się odnawianiem klasycznych aut, co rzecz jasna potwierdza obszerny zbiór faktur, konwersacji, oraz zdjęć.

Na aucie jest oryginalny lakier, który jeszcze po pełnym detailingu wykonanym po ubiegłym sezonie prezentuje się świetnie. C4 sprzedawana jest na fakturę Vat – dlatego jest świetną opcją dla przedsiębiorców poszukujących kosztów, ale nie tylko bo również dzięki fakturze każdy jest zwolniony z obowiązku zapłaty podatku PCC3. Corvette zarejestrowana jest na zółte tablice, ma świeżo opłacone na cały rok OC więc jest w pełni gotowe do jazdy i nie wymaga nawet złotówki wkładu aby móc się nią cieszyć.

Lista wykonanych prac:

 

– uszczelka pokrywy zaworów,
– filtr skrzyni biegów + uszczelka
– serwis olejowy z filtrami
– świece zapłonowe
– przepływomierz
– przewody zapłonowe
– uszczelka kolektora ssącego
– regeneracja zawieszenia, tuleje, piasty, wahacze
– termostat
– czujnik położenia przepustnicy WALKER
– uszczelka kolektora ssącego
– nowe opony bfgoodrich g-force sport comp-2 255/50zr16
– listwy zgarniające
– prace tapicerskie – kierownica, mieszek, gałka, wykładzina bagażnika,
Oraz kilka innych detali.

 

 

SPRZEDANA!

Adres

Novanta Classics
Asfaltowa 36A
62-006 Janikowo

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9-17

(Prosimy o wcześniejsze umowienie wizyty telefonicznie lub mailowo)

Formularz kontaktowy