Chevrolet Corvette C4

CHEVROLET CORVETTE C4

  • Rocznik: 1987
  • Przebieg: 48 000 mil
  • Pojemność: 5733 cm3
  • Rodzaj paliwa: benzyna
  • Skrzynia biegów: Automatyczna
  • Moc: 282 KM
Chevrolet Corvette C4 różnił się od swojej poprzedniczki C3 znacznie, stając się bardziej nowoczesny, bardziej aerodynamiczny oraz bardziej przestronny, nie tracąc przy tym ani trochę ducha sportowego auta… o czym nie daje zapomnieć dźwięk jednostki V8 generującej 280 koni mechanicznych przenoszonych na tylną oś.
Co ważne C4 zbudowana jest na tak zwanej Uniframe, która łączyła cechy klasycznej ramy z nadwoziem samonośnym. Rama wykonana jest ze stali, a producent chwalił się, że jest tak przygotowana, aby wytrzymać 20 lat bez korozji. Szczęśliwie, te zadbane egzemplarze lat mają już o wiele więcej, wciąż prezentując się wyśmienicie. Zewnętrzne panele to formowany kompozyt, w tym przypadku w przykuwającym uwagę czerwonym lakierze, z równie ognistym wnętrzem.
Prezentowany egzemplarz do Polski przyjechał ze stanu Michigan, USA, w stanie oryginalnym, bezwypadkowym i został przygotowany do jazdy. Wymienione zostały filtry, olej, klocki hamulcowe przód oraz tył, układ paliwowy oraz kilka drobnych napraw – między innymi amortyzatory maski, czy nabicie klimatyzacji.
Corvette otrzymała nowe obszycie elektrycznie ustawianych foteli w oryginalnym kolorze oraz nowe opony BF GOODRICH G-force Sport 255/50/16.

 

Corvette posiada dokumenty (title, białe karty, opinie rzeczoznawcy, faktury) jest w pełni sprawna i gotowa do jazdy – zarejestrowana na żółte tablice.

SPRZEDANY

Adres

Novanta Classics
Asfaltowa 36A
62-006 Janikowo

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9-17

(Prosimy o wcześniejsze umowienie wizyty telefonicznie lub mailowo)

Formularz kontaktowy