FIAT 500
LUSSO

FIAT 500 LUSSO

  • Rocznik: 1973
  • Przebieg: 23 700 km
  • Pojemność: 499 cm3
  • Rodzaj paliwa: benzyna
  • Skrzynia biegów: manualna
  • Moc: 18 KM
Fiat 500 to kwintesencja Włoskich wybrzeży i ciągnących się nimi niczym serpentyny uliczek. Kolor Yellow Bahama, niezwykle słoneczny w połączeniu z miękkim zsuwanym dachem, który pozwala poczuć się jak w kabriolecie to pozycja obowiązkowa w każdej kolekcji. Zapotrzebowanie na 500 odrestaurowane w stanie choćby poprawnym jest tak duże że nie łatwo jest zdobyć ją tak po prostu, od ręki. O to właśnie w nich chodzi… Ile tak urocze maleństwo zwojowało w świecie motoryzacji jest po prostu niezwykłe, mimo upływu ponad 60 lat ponownie możemy wejść do salonu i zakupić Fiata 500, a chętnych nie brakuje.
Nasza 500ka oznaczona literką L (wł. Lusso – „luksusowy”) wyróżnia się galeryjkami na zderzakach, szerokim licznikiem we wnętrzu oraz innym wzorem tapicerki.
Prezentowana 500ka do Polski przyjechała z Włoch w 2020 roku i od 3 sezonów regularnie gości na motoryzacyjnych imprezach, konkursach elegancji (zwyciężczyni głosowania publiczności na najładniejsze auto kilku wydarzeń), a ostatnio można było ją podziwiać na imprezie Klasyczne Nowe Włochy w Warszawie, gdzie chętnych do zdjęcia z Lusso było bez liku. Fiat jest zarejestrowany, ubezpieczony na rok do przodu, na nowych oponach, w pełni gotowy do jazdy (w każdym dystansie) oraz świeżo po przeglądzie.

 

 

SPRZEDANY!

Adres

Novanta Classics
Asfaltowa 36A
62-006 Janikowo

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9-17

(Prosimy o wcześniejsze umowienie wizyty telefonicznie lub mailowo)

Formularz kontaktowy