JAGUAR DAIMLER XJ8

JAGUAR DAIMLER XJ8 LWB

  • Rocznik: 1999
  • Przebieg: 180 000 km
  • Pojemność: 3996 cm³ V8
  • Rodzaj paliwa: benzyna
  • Skrzynia biegów: automatyczna
  • Moc: 284 KM
Daimler Eight z wydłużonym rozstawem osi to najbardziej luksusowa edycja Jaguara XJ generacji X308. Limuzyna wyposażona jest we wszystkie opcje dodatkowe, które oferował w tamtym czasie Jaguar. Kremowe skórzane fotele, przepiękne drewniane wykończenie, a do tego wszystko w pełni elektryczne i sprawne. Fotel pasażera przesuwany z pozycji tylnej kanapy? Bez problemu! Możliwość rozłożenia się w dalekiej podróży? Oczywiście! To tylko kilka z opcji, które pozwolą poczuć się jak w Dreamlinerze.
Wyższy poziom wygody zapewnia również adaptacyjny system zawieszenia, analogiczny jak CATS w wersji XJR, lecz tu ukierunkowany na jak najwyższy komfort jazdy. Ten egzemplarz przez szereg lat służył w korpusie dyplomatycznym. Jest to jedna z zaledwie 2119 wyprodukowanych sztuk.
Auto do Polski przyjechało w 2015 roku z Niemiec, gdzie było regularnie serwisowane (do 169.000 km przebiegu). W kraju jeździło odrobinę mniej, jednak regularnie serwisowane podróżowało po Polsce w sprawach służbowych Korpusu Konsularnego Finlandii. Prowadzi się bardzo pewnie, wnętrze mimo upływu lat zachowało swój stan fabryczny, bez chociażby ingerencji w skórzane fotele czy elementy drewniane, które pozostały oryginalne.
W ramach przyszłościowego działania ówczesnego właściciela Jaguar przeszedł pełną konserwację podwozia, dzięki czemu nie trzeba się martwić o korozję przez długie lata. Daimler nie wymaga żadnego wkładu finansowego, jest w pełni gotowy do jazdy.

 

Wyposażenie:
– automatyczna klimatyzacja
– wykończenie drewnem
– skórzana tapicerka
– stoliki w oparciach foteli
– elektryczne i podgrzewane fotele
– wspomaganie kierownicy
– komputer pokładowy
– elektryczne szyby i lusterka
– tempomat

 

SPRZEDANY!

Adres

Novanta Classics
Asfaltowa 36A
62-006 Janikowo

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9-17

(Prosimy o wcześniejsze umowienie wizyty telefonicznie lub mailowo)

Formularz kontaktowy