PORSCHE 911T
TARGA

PORSCHE 911T TARGA

  • Rocznik: 1970 (10.1969)
  • Przebieg: 36 573 km
  • Pojemność: 2195 cm³ 6cyl boxer
  • Rodzaj paliwa: benzyna
  • Skrzynia biegów: manualna
  • Moc: 125 KM
Porsche 911 Touring Targa do Polski przyjechała z Niemiec w 2008 roku i od tego czasu pozostaje w jednych rękach. Po latach pobytu w DE oraz w Ameryce (właściciel w związku z życiem zawodowym spędzał także wiele czasu za oceanem i tam zabierał swoje 911) do Polski dotarła sztuka w stanie dobrym, jednak wymagającym restauracji. I tu pojawia się w głowie projekt na zrobienie tego w sposób najbliższy ideałowi, zgodnie z tym jak książka pisze, co oczywiście sprawiło że cały proces trwał lata, opiewał o tysiące godzin, zdjęć, oraz certyfikatów.
Auto odrestaurowane w pełni zgodnie z oryginałem oraz numerami seryjnymi auta (MATCHING NUMBERS) odrestaurowane zostało na najwyższym poziomie, ale to nie wystarczyło aby zakończyć projekt. Porsche zostało zabrane do Niemiec, gdzie regularnie miało wykonywane przeglądu TUV, także inspekcję Classic Data, która opiewała o prawie najwyższą notę 2 – która wskazywała stan bardzo dobry, wysoki poziom restauracji z drobnymi śladami użytkowania, które … oczywiście z kompletem zdjęć tychże śladów zostały poprawione w 100%.
Możemy więc śmiało stwierdzić że nasze 911T w oddającym klimat tamtych czasów Porsche kolorze Conda Green jest w stanie konkursowym, co więcej, jest w pełni gotowa do jazdy na wszelkim dystansie, a każdy element w aucie jest dokładnie taki jaki powinien być. Absolutnie wyjątkowe…
– certyfikat oryginalności Porsche COA Certificate of Authenticity
– certyfikat inspekcji Classic Data
– opinia techniczna rzeczoznawcy,
– przeglądy techniczne TUV
– przegląd w PL oraz dokumenty rejestracyjne
– setki zdjęć z restauracji auta zebranych w jeden plik
– matching numbers

 

SPRZEDANY!

Adres

Novanta Classics
Asfaltowa 36A
62-006 Janikowo

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9-17

(Prosimy o wcześniejsze umowienie wizyty telefonicznie lub mailowo)

Formularz kontaktowy