MERCEDES S600 Coupe

MERCEDES S600 COUPE

  • Rocznik: 1993
  • Przebieg: 92 800 km
  • Pojemność: 5987 cm3 V12
  • Rodzaj paliwa: benzyna
  • Skrzynia biegów: automatyczna
  • Moc: 394 KM
Mercedes-Benz S600 Coupe C140 to ponad 5 metrowe komfortowe i bardzo mocne coupe, które w latach 90-tych było symbolem luksusu, a dziś z racji swojej wartości kolekcjonerskiej egzemplarzy w takim właśnie stanie jest nie inaczej. Już lista standardowego wyposażenia dwudrzwiowej wersji S klasy mocno imponuje.
Rozwinięte jak na tamte lata mechanizmy elektryczne takie jak tylna roleta elektryczna, odsuwanie fotela kiedy chcemy dostać się na tylną kanapę auta, dociąganie drzwi, domykanie podwójnych szyby czy przyciąganie pasów bezpieczeństwa. Choć udogodnień w aucie jest znacznie więcej, bo jest wyposażone maksymalnie, łącznie z komputerem Reiserechner, to właśnie kolorystyka sprawia że model ten wyróżnia się spośród innych S w coupe.
Kremowa skórzana tapicerka oraz drewno w stanie na szóstkę w połączeniu z głęboką malachitową zielenią oraz 19 calową felgą Lorinser jest absolutnie doskonałe.
Egzemplarz ten przyjechał do Polski z przebiegiem 90 tysięcy kilometrów ze Szwajcarii w roku 2016 i od tego czasu miał jednego właściciela, jako część kolekcji po latach sezonowych przejazdów, serwisów doczekał się sprzedaży. Jest bezwypadkowy, posiada oryginalny lakier poza 2 elementami (druga warstwa lakieru w wyniku obcierek) zarejestrowany i gotowy do jazdy 

 

 

SPRZEDANY!

Adres

Novanta Classics
Asfaltowa 36A
62-006 Janikowo

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9-17

(Prosimy o wcześniejsze umowienie wizyty telefonicznie lub mailowo)

Formularz kontaktowy